Baltic Music Days
Estonian Music Days

Veebifestival
22.04–02.05.2021

Veebifestival

Tasuta kontserdid veebis

Covid-19 levik, kõrged nakatumiskordajad ja piirangud ei võimalda festivalil Eesti Muusika Päevad (EMP) ja Balti Muusika Päevad (BMD) sel aastal publikuga kontserdisaalides traditsioonilisel moel kohtuda. Et hoida meie kõigi tervist, kolib festival tänavu internetti. Videoülekanded erinevatest kontserdisaalidest Eestis, Lätis ja Leedus, jõuavad kuulajateni Eesti Muusika Päevad kodulehe ja festivali partneri Klassikaraadio vahendusel.

Kuna soovime, et kultuurikogemus ei jääks keerulistel aegadel piletihinna või maksumüüri taha, võimaldame kõigile tänavu festivali programmist tasuta osa saada, eesmärgiga tuua juurde ka uut publikut. Soovime, et kultuur ja uus muusika oleks kõigile kättesaadav. Samas aga väärtustame suure tänutundega iga kuulajat, kes soovib siiski festivali korraldusse ja nüüdismuusika jätkusuutlikku arengusse toetajapiletiga panustada.

Toeta festivali

Festivali toetavad Eesti Kultuuriministeerium / Eesti Kultuurkapital / Eesti Autorite Ühing / Eesti Rahvuskultuuri Fond / LHV pank / Tallinna linn / Tartu linn

Jälgi meid ka Facebook / Instagram

×