Baltic Music Days
Estonian Music Days

Veebifestival
22.04–02.05.2021

Piletimüük

Kõigiga, kes on ostnud festivalile füüsilisel osalusel pileti perioodil 1.01.-30.04.2021 võetakse ühendust ning ostusumma on võimalik läbi piletimüügi teenusepakkuja ostjale tagastada.

Kui C-19 leviku tõkestamiseks tehtud piirangud leevenevad ning valituse otsuse kohaselt on võimalik ka publikut saali lasta, jätab korraldaja endale võimaluse ja õiguse saali füüsilistele valitud kontsertidele ka piiratud koguses pileteid müüa.

Piletite info tickets@eestimuusikapaevad.ee

Toeta festivali

Kuidas meid toetada?

Toetuse saad teha siin või iga kontserdi juures oleva Toeta festivali viite abil.

Vali endale sobiv kategooria ja hinnaklass, mis summas soovid festivali toetada. Toetades festivali, toetad nüüdismuusikat!

Miks meid toetada?

Nüüdismuusika festival Eesti Muusika Päevad toob igal aastal publikuni ligi 20 uudisteost eesti heliloojatelt. Festivali kava hõlmab mitmesugustest žanritest tuntud muusikuid ja ühendab loominguliselt eri kunstivorme. Festival tasakaalustab kodumaist välismaisega, kammerlikkust mastaapsusega ning festivali kavadest leiab aasta aastalt üha enam žanri- ja stiiliülest. Seetõttu võib ka EMPi publiku hulgast leida üsna erineva maitse, kuid tundliku kõrva ja meelega kuulajaid.

EMP on kui platvorm, kus noorte heliloojate looming kõlab kõrvuti meie maailmanimega heliloojate teostega ja Eesti tippkollektiivid kannavad spetsiaalselt neile kirjutatud teoseid ette säravaimas esituses. Tihtipeale on heliloojad just EMPil saanud katsetada esmapilgul kummalisena näivate unistuste, ideede ja esituskoosseisudega, milleks mujal harva võimalus avaneb. Seda on soosinud kunstiliste juhtide vaba ja vallatu mõttelend. EMPi ajalugu on ühtlasi eesti heliloomingu kujunemise ja eri kihistuste lugu.  

Festivali toetades annad publikuna panuse Eesti Muusika Päevad järjepidevale säilimisele ning toetad Eesti nüüdismuusikat.

Toeta festivali

Festivali toetavad Eesti Kultuuriministeerium / Eesti Kultuurkapital / Eesti Autorite Ühing / Eesti Rahvuskultuuri Fond / LHV pank / Tallinna linn / Tartu linn

Jälgi meid ka Facebook / Instagram

×