EMP TV
26.04–7.05.2023
Tallinn / Tartu / Online

Ohutusreeglid festivalil

Kontserdi korraldajal ja külastajal on kohustus järgida kõiki terviseameti ja vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid.

Festival jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda, juhul kui Covid-19 viirusega seotud piirangud seda eeldavad.

Festivalil on tagatud võimalused desinfitseerida või pesta käsi.  

Kui olete haigestunud või tunnete end haigena, olete kokku puutunud välismaalt saabunud või haigustunnustega isikuga, siis ei ole kontserdile tulek ohutu ega lubatud.

Festivalil on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lubada. Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. 

Uksed on kontserdipaikades avatud juba 1 tund enne kontserdi algust – palume kontserdile saabuda enne kavas märgitud toimumisaega, et vältida korraga suurte masside saabumist viimasel hetkel.

Oleme väga tänulikud, kui hoiate kontserdipaikades liikudes üksteisega mõõdukat distantsi.

Vaataja haigestumise korral festival pileteid tagasi ei osta.

Festival jagab kontserdipaikades külastajatele piiratud koguses maske. Kuigi maski kandmine ei ole kohustuslik, on soovituslik kontserdipaika saabuda juba enda maskiga.

Palume külastajatel oma külastus kontserdipaiga registreerimislehel kontserdile saabudes registreerida juhul kui nad ei ole pileti ostmisel juba enda andmeid sisestanud.

Piletiinfo

HOIA

Festival soovitab kontserdikülajastajatel oma nutiseadmetesse laadida koroonarakendus HOIA. Koroonaäpp on üks täiendav tõhus vahend selleks, et võimalikke nakkuslikke kontakte vähendada ja viiruse levikut pidurdada. Selleks on oluline, et võimalikult paljud inimesed selle endale alla laadiksid ja seda kasutaksid. Olulisem äpiga seotud info on koondatud veebilehele hoia.me

Liitusid uudiskirjaga

Festivali toetavad Eesti Kultuuriministeerium / Eesti Kultuurkapital / Eesti Rahvuskultuuri Fond / LHV / Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet / Tartu linn

Jälgi meid ka Facebook / Instagram

×