Eesti Muusika
Päevad

Kaose ilu
12.–20.09.2020
Lisa kalendrisse
Jaga
Ilusalong / Eike Eller
P, 13. september
14:00
Vestlusring – kaos ja ilu

Tartu Uus Teater
Asukohainfo + kaart

Sissepääs tasuta!

Eike Eplik, Meelis Fridenthal, Mihkel Kunnus, Märt-Matis Lill

Tänavuse festivali teemast tõukudes mõtisklevad kaose ja ilu üle kunstis ja elus kunstnik Eike Eplik, kirjanik-teoloog Meelis Friedenthal ja semiootik-kirjanduskriitik Mihkel Kunnus.
Vestlust modereerib helilooja Märt-Matis Lill.

Eike Eplik (1982) on skulptor ja installatsioonikunstnik, kes kasutab jutustuste esitamiseks loodusest pärit motiive, skulptuuritehnikaid klassikalisest kipsivalust paberi- ja puiduassamblaažide ning leidobjektideni. Tema kunstis kujutatud protsessid on osaliselt alateadlikud ja mitte alati lõpuni lahti seletatavad.

Mihkel Kunnus (1982) on lõpetanud Tartu Ülikooli semiootika ja kulturoloogia erialal. Ta on oma erialaseid teadmisi realiseerinud nii esseisti kui ka muudes žanrides kirjutava publitsistina. Ta on Eesti Maaülikooli keskkonnafilosoofia ja -eetika lektor.

Meelis Friedenthal (1973) on eesti kirjanik ja teoloog. Tema romaan “Kuldne aeg” võitis 2004. aasta romaanivõistlusel III koha. Ta on töötanud Tartu Ülikooli usuteaduskonnas õppejõuna ning on käesoleval ajal Tartu Ülikooli filosoofia ja semiootika instituudi mõtteloo ja Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur.

Vestlus toimub eesti keeles.

×