Baltic Music Days
Estonian Music Days

Järelvaata→
Veebifestival 2021
Lisa kalendrisse
Jaga
Biograafiad
T, 18. mai
19:00
Trio HETK
Vaata EMP TV

Veebikontsert (Tallinn, ERR. 1. stuudio)

Trio HETK

Taavi Kerikmäe – klaver
Tarmo Johannes – flööt
Fie Schouten – bassklarnet

Kolmikahelaline DNA

Justina Repečkaitė (s 1989, Leedu) – “Incantare” flöödile ja lindile (2018) 

Tatjana Kozlova-Johannes (s 1977) – “To Sing a Song Before the Night Comes” flöödile, bassklarnetile ja klaverile (2020, esiettekanne) 

Santa Bušs (s 1981, Läti) – “Rosmarin” bassklarnetile (2010) 

Jonathan Harvey (1939–2012, UK) – “The Riot” flöödile, bassklarnetile ja klaverile (1993)

 

HETK Trio nimi viitab maailmakuulsale Het Triole (Harrie Starreveld – flööt, Harry Sparnaay – bassklarnet, René Eckhardt – klaver), mis tegutses aastatel 1982–2006, esines üle maailma ning tõi esiettekandele üle 180 uue teose. Fie Schouten (bassklarnet) ja Tarmo Johannes (flööt) õppisid vastavalt Harry Sparnaay and Harrie Starreveldi juures. HETK Trio püüab osalt edasi anda parimat osa Het Trio pärandist, samas on huvitatud uutest teostest, et laiendada veelgi selle omapärase trio repertuaari.

Kontserdist teevad otseülekande EMP TV ja Klassikaraadio ning see jõuab Euroopa ringhäälingute liidu EBU vahendusel raadiokuulajateni mitmel pool Euroopas.

×
Aaro Pertmann Age Juurikas Age Veeroos Aleksandr Žedeljov Alisson Kruusmaa Alvils Altmanis André de Sousa Vieira Andres Kaljuste Andris Dzenītis Anna Ķirse Anna-Margret Noorhani Ansambel U: Antoine Beuger Arash Yazdani Ardo Ran Varres Art Leete Arturas Bumšteinas Arvydas Malcys Beat Furrer Bronius Kutavičius Diana Čemerytė Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel (EMA) Eesti Filharmoonia Kammerkoor (EFK) Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Eesti Riiklik Sümfooniaorkester (ERSO) Eladio Barreto Aguilar Elis Hallik Elo Masing EMTA Sinfonietta Eugene Birman Evelin Seppar Evija Skuķe Fie Schouten Georgs Pelēcis Gintaras Sodeika Gundega Šmite Helena Tulve Heli Ernits Ingely Laiv-Järvi Iris Oja Janika Oras Jievaras Jasinskis Jonathan Harvey Justina Repečkaitė Kadri-Ann Sumera Kaspar Mänd Klaverikvartett Quadra Kristiina Tambets Kristjan Kõrver Krists Auznieks Lauri Jõeleht Lepo Sumera Liina Sumera Liisa Hõbepappel Linda Leimane Madis Arukask Madli Marje Gildemann Mads Schang Olsen Maija Einfelde Malle Maltis Maria Faust Maria Kõrvits Mariliis Valkonen Märt-Matis Lill Mihhail Gerts  Mirjam Tally Mykolas Natalevičius Oliver Dubon Onutė Narbutaitė Paul Daniel Platon Buravicky Rasmus Puur Régis Campo Riho Esko Maimets Riivo Kallasmaa Rita Mačiliūnaitė Santa Bušs Santa Ratniece Sinfonietta Riga keelpillikvartett Synaesthesis Taavi Kerikmäe Taivo Lints Tallinna Kammerorkester Tallinna Uue Muusika Ansambel Talvi Hunt Tatjana Kozlova-Johannes Timo Steiner Tõnis Kaumann Twenty Fingers Duo Ülo Krigul Vytautas V. Jurgutis Yang Ren YXUS Ensemble Žibuoklė Martinaitytė