Baltic Music Days
Estonian Music Days

Veebifestival
22.04–02.05.2021
Lisa kalendrisse
Jaga
Biograafiad
L, 24. aprill
16:00
Konkursi “Noor helilooja 2021” lõppkontsert
Vaata EMP TV

Veebikontsert (Tartu, Heino Elleri Muusikakool, Tubina saal)

Kerstin-Elisabeth Kullerkupp – viiul
Tõnu Kalm – klarnet
Jaan Kapp – klaver
Heigo Rosin – löökpillid
Jaanus Siniväli – kontrabass

Konkursi “Noor helilooja 2021” finaalkontserdil kõlavad esimesest voorust edasi pääsenud mõlema vanuserühma teosed. Ettekannete põhjal valib žürii välja parimad võistlustööd, mille autoreid autasustatakse. Preemiafondi toetab LHV, kes tunnustab võitjat “LHV noor helilooja 2021 preemiaga” ning oma lemmiku valib ka koostööpartner Klassikaraadio, kes kontserti salvestab ja vahendab.

Noorem vanuserühm

Kertu Katriin Kotkas  — “Isabel. Muutlik hing segases ilmas”
Georg Jakob Salumäe  — “Kadunud”
Selina Feklina  — “Loomade polka”
Reti Noorhani  — “Vool”
Hele-Riin Raun  — “Ühe lehe lugu”

Vanem vanuserühm

Artur Tjagunovitš  — “Dust in the eyes”
Säde Ariel Ojasoo  — 霧 [kirí] (“Udu”)
Kristjan Kannukene  — “KRY”
Hanna-Ingrid Nurm  — “Küünlavalgel tantsivad varjud”
Margot Männik  — “Lained”
Merilyn Jaeski  — “Mehaaniline liikumine mitmetasandilisel trajektooril”
Joosep Ottokar Oja  — “Minu senine elu Elleris”
Brita-Liis Oruste  — “Märtsijänes”
Brenda Pärtel  — “Pilved”
Emiliya Borisova  — “Pimedus – Sähvatus – Kaja”
Gregor Kulla  — “Põrkumine”

 

Kontserdist teevad otseülekande EMP TV ja Klassikaraadio.

×
Aaro Pertmann Age Juurikas Age Veeroos Aleksandr Žedeljov Alisson Kruusmaa Alvils Altmanis André de Sousa Vieira Andres Kaljuste Andris Dzenītis Anna Ķirse Anna-Margret Noorhani Ansambel U: Antoine Beuger Arash Yazdani Ardo Ran Varres Art Leete Arturas Bumšteinas Arvydas Malcys Beat Furrer Bronius Kutavičius Diana Čemerytė Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel (EMA) Eesti Filharmoonia Kammerkoor (EFK) Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Eesti Riiklik Sümfooniaorkester (ERSO) Eladio Barreto Aguilar Elis Hallik Elo Masing EMTA Sinfonietta Eugene Birman Evelin Seppar Evija Skuķe Fie Schouten Georgs Pelēcis Gintaras Sodeika Gundega Šmite Helena Tulve Heli Ernits Ingely Laiv-Järvi Iris Oja Janika Oras Jievaras Jasinskis Jonathan Harvey Justina Repečkaitė Kadri-Ann Sumera Kaspar Mänd Klaverikvartett Quadra Kristiina Tambets Kristjan Kõrver Krists Auznieks Lauri Jõeleht Lepo Sumera Liina Sumera Liisa Hõbepappel Linda Leimane Madis Arukask Madli Marje Gildemann Mads Schang Olsen Maija Einfelde Malle Maltis Maria Faust Maria Kõrvits Mariliis Valkonen Märt-Matis Lill Mihhail Gerts  Mirjam Tally Mykolas Natalevičius Oliver Dubon Onutė Narbutaitė Paul Daniel Platon Buravicky Rasmus Puur Régis Campo Riho Esko Maimets Riivo Kallasmaa Rita Mačiliūnaitė Santa Bušs Santa Ratniece Sinfonietta Riga keelpillikvartett Synaesthesis Taavi Kerikmäe Taivo Lints Tallinna Kammerorkester Tallinna Uue Muusika Ansambel Talvi Hunt Tatjana Kozlova-Johannes Timo Steiner Tõnis Kaumann Twenty Fingers Duo Ülo Krigul Vytautas V. Jurgutis Yang Ren YXUS Ensemble Žibuoklė Martinaitytė