Baltic Music Days
Estonian Music Days

Järelvaata→
Veebifestival 2021
Lisa kalendrisse
Jaga
Biograafiad
N, 22. aprill
20:00
Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansambel (EMA)
Vaata EMP TV

Otseülekanne (Tartu, Aparaaditehas, Armastuse saal)

Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansambel (EMA)

Doris Hallmägi
Ekke Västrik
Mihkel Tomberg
Taavi Kerikmäe
Tarmo Johannes
Theodore Lee Parker

Digitaalne ning analoogne

Tatjana Kozlova-Johannes (s 1977) – “Aaria” (2021, esiettekanne)

Vytautas V. Jurgutis  (s 1976, Leedu) “Tinohi” (2018)

Märt-Matis Lill (s 1975) “Imaginary Soundscapes II” (2021, esiettekanne)

Taivo Lints (s 1980) – “Rhythm Convergence” (2021, esiettekanne)

Platon Buravicky (s 1989, Läti) – “Safety borders” (2021, esiettekanne) 

Liina Sumera (s 1988) – “Netrunner’id” (2021, esiettekanne) 

 

Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel (EMA) on loodud 2017. aastal ja on pühendunud elektroonilise kammermuusika mängimisele. Ansambli eesmärk on ületada tehnoloogilised kammitsad ning arendada tundlikku musitseerimist, üksteisele reageerimist ning teravat kuulamist, kasutades ära erinevate elektrooniliste instrumentide uskumatult rikkalikke kõlavõimalusi. EMA puhul on hinnatud paindlikkust ja musikaalsust, mida elektroonilise muusika puhul on muidu kerge nuppude ja liugurite vahele ära kaotada.

Siinse kontserdi kavas on uudisteosed, mis on sündinud ansambli ja Eesti Heliloojate Liidu koostöös toimunud residentuuri tulemusena, mil heliloojatele tutvustati ansambli rikkalikke tehnoloogilisi võimalusi ja arutleti live-elektroonika kasutuse üle nüüdismuusikas. Baltimaade nüüdismuusika-alase koostöö edendamiseks on kavas ka Läti ja Leedu komponistide elektroonilisi teoseid.

EMP TV osteülekanne.

×
Aaro Pertmann Age Juurikas Age Veeroos Aleksandr Žedeljov Alisson Kruusmaa Alvils Altmanis André de Sousa Vieira Andres Kaljuste Andris Dzenītis Anna Ķirse Anna-Margret Noorhani Ansambel U: Antoine Beuger Arash Yazdani Ardo Ran Varres Art Leete Arturas Bumšteinas Arvydas Malcys Beat Furrer Bronius Kutavičius Diana Čemerytė Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel (EMA) Eesti Filharmoonia Kammerkoor (EFK) Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Eesti Riiklik Sümfooniaorkester (ERSO) Eladio Barreto Aguilar Elis Hallik Elo Masing EMTA Sinfonietta Eugene Birman Evelin Seppar Evija Skuķe Fie Schouten Georgs Pelēcis Gintaras Sodeika Gundega Šmite Helena Tulve Heli Ernits Ingely Laiv-Järvi Iris Oja Janika Oras Jievaras Jasinskis Jonathan Harvey Justina Repečkaitė Kadri-Ann Sumera Kaspar Mänd Klaverikvartett Quadra Kristiina Tambets Kristjan Kõrver Krists Auznieks Lauri Jõeleht Lepo Sumera Liina Sumera Liisa Hõbepappel Linda Leimane Madis Arukask Madli Marje Gildemann Mads Schang Olsen Maija Einfelde Malle Maltis Maria Faust Maria Kõrvits Mariliis Valkonen Märt-Matis Lill Mihhail Gerts  Mirjam Tally Mykolas Natalevičius Oliver Dubon Onutė Narbutaitė Paul Daniel Platon Buravicky Rasmus Puur Régis Campo Riho Esko Maimets Riivo Kallasmaa Rita Mačiliūnaitė Santa Bušs Santa Ratniece Sinfonietta Riga keelpillikvartett Synaesthesis Taavi Kerikmäe Taivo Lints Tallinna Kammerorkester Tallinna Uue Muusika Ansambel Talvi Hunt Tatjana Kozlova-Johannes Timo Steiner Tõnis Kaumann Twenty Fingers Duo Ülo Krigul Vytautas V. Jurgutis Yang Ren YXUS Ensemble Žibuoklė Martinaitytė