Neljapäev, 6. aprill

19:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Õhtulaul
Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
Galina Grigorjeva*, Cyrillus Kreek, Arvo Pärt

Reede, 7. aprill

18:00
Estonia kontserdisaal
Noorte teejuht nüüdismuusika juurde
Ardo Ran Varres, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Kristiina Poska
Brian Current, Ekke Västrik*
19:00
Estonia kontserdisaal
Põhjatuule vaikus
Theodor Sink, Johan Randvere, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Kristiina Poska
Tauno Aints*, Liisa Hirsch*, Timo Steiner*, Lepo Sumera, Erkki-Sven Tüür, Ekke Västrik*
LHV uue heliloomingu Au-tasu tseremoonia
21:15
Estonia katuselava
Aprilliöö unenägu
Peeter Vähi, Hele-Riin Uib
Linnaruumi helilooja Peeter Vähi uudisteos
21:30
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Elusate helide maja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia avatud maja programm
EMTA sümfoniett, Toomas Vavilov, heliinstallatsioon, graafilised partituurid, improvisatsioonitudengid jt

Laupäev, 8. aprill

14:30
Üllatusasukoht
Hämarad alleed
Pimekontsert “Hämarad alleed”. Pimedusekartuse puhul mittesoovitatav!

19:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Läbi videviku
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Kaspars Putniņš
Jonathan Harvey, Tatjana Kozlova-Johannes*, György Ligeti, Salvatore Sciarrino, Evelin Seppar*, Mirjam Tally
20:30
Üllatusasukoht
Hämarad alleed
Pimekontsert “Hämarad alleed”. Pimedusekartuse puhul mittesoovitatav!

Pühapäev, 9. aprill

13:00
Raadio 1. stuudio
Hommage: Jaan Rääts
Nicolas Horvàth (klaver, Prantsusmaa)
Avi Benjamin, Raimo Kangro*, Tõnis Kaumann*, Mihkel Kerem, Kerri Kotta, Tõnu Kõrvits, Vsevolod Pozdejev, Jaan Rääts, Timo Steiner*, Erkki-Sven Tüür*

Esmaspäev, 10. aprill

17:00
Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
Mini-EMP: Noor helilooja 2017
"Noor helilooja 2017" heliloomingu konkursi finaalkontsert

Teisipäev, 11. aprill

19:30
Kino Sõprus
Vältimatult valgusesse
I EMTA audiovisuaalse heliloomingu konkursi auhindamine
Gianni Trovalusci (flööt, Itaalia), audiovisuaalsed kompositsioonid
Brian Ferneyhough / Tauno Makke*, Robi Jõeleht*, Johanna Kivimägi* / Valentin Siltsenko*, Einike Leppik*, Lukas Nowok*, Nicola Sani / Sander Tuvikene*, Mihkel Tomberg*

Kolmapäev, 12. aprill

19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Päikesevene
Erkki-Sven Tüür, Estonian Cello Ensemble
Galina Grigorjeva, Margo Kõlar, Timo Steiner, Aleksandr Žedeljov*, Karl Tipp*, Erkki-Sven Tüür / Rasmus Puur*

Neljapäev, 13. aprill

20:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Hämarusest läbi
Dmitri Bulgakov, Ulla Krigul, Saale Fischer, Kristel Aer
Oreliteosed: René Eespere*, Lauri Jõeleht*, Andrus Kallastu*, Malle Maltis*, Ester Mägi, Sander Mölder*