Esmaspäev, 3. aprill

17:30—19:00
Solarise keskus
mini-EMPi avamine
Miniinstrumendid, interaktiivne installatsioon
18:00—20:00
Algus Rahvusooper Estonia ees
mini-EMP on liikvel!
Muusikaline giidiga avastusretk ja koolinoorte kontserdid linnaruumis
19:45—21:00
Tallinna Kunstihoone
mini-EMP: Ühe laulu kontsert
Karl Tipp
21:00
Tervendavate helide keskus, Okasroosikese loss
mini-EMP: Vaikusekontsert
Kontserdile oodatakse inimesi rahustava muusika saatel kevadväsimusest lõõgastuma.

Neljapäev, 6. aprill

13:00—14:00
Estonia kontserdisaal
Mini-EMP: Põhjatuule vaikus
Theodor Sink, Ardo Ran Varres, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Kristiina Poska
Brian Current, Erkki-Sven Tüür
16:00—18:30
Niguliste muuseumi ümbrus
Kivi kuuleb
Linnahelikunstnik Tammo Sumera heliinstallatsioon
19:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Õhtulaul
Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
Galina Grigorjeva*, Cyrillus Kreek, Arvo Pärt

Reede, 7. aprill

18:00
Estonia kontserdisaal
Noorte teejuht nüüdismuusika juurde
Ardo Ran Varres, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Kristiina Poska
Brian Current, Ekke Västrik*
19:00
Estonia kontserdisaal
Põhjatuule vaikus
Theodor Sink, Johan Randvere, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Kristiina Poska
Tauno Aints*, Liisa Hirsch*, Timo Steiner*, Lepo Sumera, Erkki-Sven Tüür, Ekke Västrik*
LHV uue heliloomingu Au-tasu tseremoonia
21:15
Estonia katuselava
Aprilliöö unenägu
Peeter Vähi, Hele-Riin Uib
Linnaruumi helilooja Peeter Vähi uudisteos
21:30
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Elusate helide maja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia avatud maja programm
EMTA sümfoniett, Toomas Vavilov, komprovisatsioonid, improvisatsioonitudengid jt

Laupäev, 8. aprill

14:30
Üllatusasukoht
Hämarad alleed
Pimekontsert “Hämarad alleed”. Pimedusekartuse puhul mittesoovitatav!

17:00—18:30
Kumu kunstimuuseum
Kumu galeriides. Viled ja võnked
Leonora Palu, Indrek Palu
Galina Grigorjeva, Raimo Kangro, Indrek Palu, Jüri Reinvere, Mirjam Tally
19:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Läbi videviku
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Kaspars Putniņš
Jonathan Harvey, Tatjana Kozlova-Johannes*, György Ligeti, Salvatore Sciarrino, Evelin Seppar*, Mirjam Tally
20:30
Üllatusasukoht
Hämarad alleed
Pimekontsert “Hämarad alleed”. Pimedusekartuse puhul mittesoovitatav!

Pühapäev, 9. aprill

13:00
Raadio 1. stuudio
Hommage: Jaan Rääts
Nicolas Horvàth (klaver, Prantsusmaa)
Avi Benjamin, Raimo Kangro, Tõnis Kaumann*, Mihkel Kerem, Kerri Kotta, Tõnu Kõrvits, Vsevolod Pozdejev, Jaan Rääts*, Timo Steiner*, Erkki-Sven Tüür*
17:00
Kohvik Sinilind
Kogemustuba. Helimaailm meie ümber
Merike Rehepapp, Ülo Krigul, Hardi Volmer

Esmaspäev, 10. aprill

17:00
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli saal
Mini-EMP: Noor helilooja 2017
"Noor helilooja 2017" heliloomingu konkursi finaalkontsert

Teisipäev, 11. aprill

19:30
Kino Sõprus
Vältimatult valgusesse
I EMTA audiovisuaalse heliloomingu konkursi auhindamine
Gianni Trovalusci (flööt, Itaalia), audiovisuaalsed kompositsioonid
Brian Ferneyhough / Tauno Makke*, Robi Jõeleht*, Johanna Kivimägi* / Valentin Siltsenko*, Einike Leppik*, Lukas Nowok*, Nicola Sani / Sander Tuvikene*, Mihkel Tomberg*

Kolmapäev, 12. aprill

19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Päikesevene
Erkki-Sven Tüür, Estonian Cello Ensemble
Galina Grigorjeva, Margo Kõlar, Timo Steiner, Aleksandr Žedeljov*, Karl Tipp*, Erkki-Sven Tüür, Erkki-Sven Tüür / Rasmus Puur*
21:00
Kohvik Sinilind
Muusikaviktoriin: Eesti nüüdismuusika eri
Meelelahutuslik õhtu muusikaviktoriini ning muusikavalikuga.
Nõmme Kolju, DJ Märt-Matis Lill, Peeter Vähi, Ülo Krigul

Neljapäev, 13. aprill

20:00
Niguliste muuseum-kontserdisaal
Hämarusest läbi
Dmitri Bulgakov, Ulla Krigul, Saale Fischer, Kristel Aer
Oreliteosed: René Eespere*, Lauri Jõeleht*, Andrus Kallastu*, Malle Maltis*, Ester Mägi, Sander Mölder*