Neljapäev, 7. aprill

14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
15:00
Solaris keskuse aatrium
mini-EMPi avamine: Helide rohelus
Kannelseelikud, Brassers
19:00
Tallinna Kunstihoone
Ingli jalajälg
Una Corda
Eespere, Jõeleht, Kolkanen*, Tulve, Viira, live-kompositsioonid

Reede, 8. aprill

14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
17:00
Kohvik Mademoiselle, Solaris keskus
Muusikaajakirjandus – kelle asi see on?
Vestlusring muusikaajakirjandusest
19:00
Estonia kontserdisaal
Eesti heliloojad Berliinis
Tobiase keelpillikvartett, Harry Liivrand
Pärt, Reinvere*, Tobias
20:30
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Elusate helide maja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia avatud maja programm
Heli- ja videoinstallatsioonid ning uudisteosed üle kogu maja

Laupäev, 9. aprill

12:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
13:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
14:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
19:00
Black Box Studio
Käidi ja külvati varjude seemneid, sest valgus hakkas võrsuma
Lavaline serenaad ühes vaatuses Artur Alliksaare tekstidele
Varres*, Kolle, Kulpsoo / Kilgi, Kirikal, YXUS Ensemble

Esmaspäev, 11. aprill

18:00
Tallinna Linnateatri Teatrisõprade klubi
Terviklik mõtteviis
Raadio Ööülikooli avalik salvestus
Anatol Sügis
20:00
Mustpeade maja valge saal
Majakas
Macadam Ensemble (Prantsusmaa), Liis Viira, Madis Metsamart, Etienne Ferchaud
Evelin Seppar

Teisipäev, 12. aprill

14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
17:00
Eesti Rahvusraamatukogu väike konverentsisaal
Süntesaatorid omavahel
Heini Vaikmaa ja Tanel Rooviku elektrooniliste pillide näituse avamine
19:00
Estonia kontserdisaal
Eliitkontsert
Age Juurikas, YXUS keelpillikvartett
Šostakovitš, Mirjam Tally, Toivo Tulev*

Kolmapäev, 13. aprill

10:00—18:00
Eesti Rahvusraamatukogu väike konverentsisaal
Süntesaatorid omavahel
Heini Vaikmaa ja Tanel Rooviku elektrooniliste pillide näitus ja õpitoad
14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
15:30—18:00
Eesti Rahvusraamatukogu väike konverentsisaal
Süntesaatorid omavahel
Analoog-modulaarsüntesaatorite entusiastide kokkutulek
18:00
Eesti Rahvusraamatukogu väike konverentsisaal
Süntesaatorid omavahel
Ühine jämm näitusel eksponeeritud süntesaatoritel
19:30
Kanuti Gildi SAAL
Soe elu jäämäe jalamil
Nordic Affect (Island)
Guðnadóttir, Hansson, Markan, Pálsson, Tally, Tulve*

Neljapäev, 14. aprill

10:00—20:00
Eesti Rahvusraamatukogu väike konverentsisaal
Süntesaatorid omavahel
Heini Vaikmaa ja Tanel Rooviku elektrooniliste pillide näitus
11:00
Tallinna Lastehaigla
mini-EMP: Doos nüüdismuusikat
Nüüdismuusika Doktor Klounidega
14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
20:00
Eesti Rahvusraamatukogu suur konverentsisaal
Varioola taassünd
Kontsert-kohtumine varioolaga
Kirke Karja, Kristjan Randalu / Kõlar*, Liik*, Maltis*, Siimer*

Reede, 15. aprill

14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
19:00
Estonia kontserdisaal
Kevad Tallinnas
Leho Karin, Estonian Voices, ERSO, Anu Tali
Krigul*, M. Kõrvits*, Sumera, Tally*, Vihmand
LHV uue heliloomingu Au-tasu tseremoonia
20:00
Telliskivi punane saal
mini-EMP: Linnulaulu disko
Tants linnulaulu saatel

Laupäev, 16. aprill

12:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
13:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
14:00
Vabaduse väljak
mini-EMP: Suurpuhastus
Prelüüd luudadele
Kozlova-Johannes*, ZUGA Ühendatud Tantsijad jt
14:00
Telliskivi punane saal
mini-EMPi lõpetamine: Linnulaulu disko
Tants linnulaulu saatel
14:00—18:00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Reverbeebi
Beebihäältest inspireeritud lühikompositsioonid
17:00
Kultuurikatla väike saal
Kellukalised
Imbi Tarum, Ene Nael, Julia Ageyeva Hess, Kristi Mühling, Corelli Consort
Kõrver, Kõrvits, Marguste*, Rannap, Tally*
19:00
Kultuurikatla katelde saal
Vitraažid. Unejõgi
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Kaspars Putniņš
Lill, Mahler/Gottwald, Pärt, Tulve